گرم ایران


 • ماشین بالانس دینامیکی با توانایی بالانس انواع قطعات محوری با قطر حداکثر 700mm و وزن حداکثر  50Kg

  در گروه صنعتی گرم ایران  
  توانایی بالانس انواع قطعات محوری مانند فن ها با قطر حداکثر 700 میلیمتر و وزن حداکثر 50 کیلو گرم در گروه صنعتی گرم ایران با تجهیز کارخانه به ماشین بالانس دینامیکی
  با در نظر گرفتن توسعه صنعت مدرن، حذف ارتعاش ماشین ها به صورت فزاینده ای مهم شده است. در ماشین های چرخنده ( مانند موتورها، فن ها، موتور دیزل و ...) قسمت های چرخنده تاثیر مهمی در بازده ماشین ایفا می کنند. لذا ضرورت وجود این ماشین در شرکت گرم ایران برای سال ها مورد بررسی بوده و نهایتا منجر به خرید و نصب یک دستگاه تمام اتوماتیک بالانس دینامیکی فن و انواع قطعات محوری در کارخانه گردید. این ماشین توانایی بالانس قاطع انواع قطعات محوری از جمله فن های هوادهی forward و backward تا قطر 700 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم را دارا می باشد. این توانایی به شدت کیفیت فن های مصرفی در مشعل را افزایش داده و طول عمر آن را بسیار زیاد خواهد نمود.
  ماشین بالانس شرکت از نوع بالانس دینامیکی سخت یاتاقان  ( Hard- bearing  ) بوده و محدود سرعتی کمتر از فرکانس طبیعی سیستم تعلیق و روتور را دارا می باشد. از جمله مزایای این ماشین می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  -     بازه وزنی زیاد قابل استفاده به دلیل  دارا بودن سنسور اندازه گیری نیرو
  -     نیاز به یک بار کالیبراسیون در طول زمان کارکرد
  -     فقط پنج ابعاد هندسی جهت بالانس مورد نیاز است
  لذا شرکت تولیدی صنعتی گرم ایران علاوه بر دستیابی به خودکفایی در زمینه بالانس کلیه فن های بکار رفته در  مشعل های تولیدی خود، قادر به همکاری در خصوص بالانس انواع قطعات محوری مورد نیاز صنایع مختلف می باشد.
   
  جهت آشنایی بیشتر و دیدن ادامه فیلم عملکرد لطفا کلیک نمایید.

   

نمایندگان خدمات پس از فروش

مشکلی با محصولات گرم ایران دارید؟ نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش را بیابید...

جستجو

خدمات مشتریان گرم‌ایران

سوالات خود را از طریق تلفن 36154-051 و یا سایر روش ها با ما درمیان بگذارید...

تماس