گرم ایران

 •  
  آغاز همکاری بابزرگترین مشعل سازجهان Riello
   شرکت گرم ايران با امضاي قراردادي در سه فاز با شرکت معظم Riello بزرگترين مشعل ساز جهان موفق به توليد مشترک Riello در ايران شده است که در فاز يک به صورت SKD و در فاز دو به صورت CKD و در فاز سه به صورت تاسيس شرکت جديد با سرمايه گذاري شرکت خارجي میباشد.
   
  سری مشعل های RS/M ریلو – گرم ایران
  این سری از مشعل ها برای استفاده روی دیگ های آبگرم و بخار سوپرهیت، ژنراتورهای هوای گرم یا بخار، و دیگ های روغن دیاترمیک طراحی شده اند.
  سری RS/M دامنه ظرفیت احتراق 52 تا 2290 Kw را پوشش می دهند.
  عملکرد سری RS/M می تواند دو مرحله ای باشد و یا به کمک یک تنظیم کننده منطقی PID و پراب های مربوطه عملکرد مدولار داشته باشد.
  این مشعل ها سطوح راندمانی بالایی را در کاربردهای مختلف تضمین می کنند و از این رو کاهش مصرف سوخت و هزینه های راه اندازی را به دنبال خواهند داشت.
  بهینه سازی انتشار صدا با استفاده از فن هایی با پره های فوروارد و مواد صداگیری که در محفظه مکش هوا به کار رفته است تضمین شده است.
  عملکرد فن و هد احتراق مشعل در ارتفاع، انعطاف پذیری مشعل در استفاده، و کاربری فوق العاده آن را در ظرفیت های مختلف تضمین می کند.
  این طراحی استثنایی نسبت به کوچکتر شدن ابعاد مشعل و کاربری و نگهداری آسان آن اطمینان می بخشد.
  دامنه گسترده لوازم جانبی و تکمیلی مشعل نسبت به عملکرد انعطاف پذیر آن در ارتفاع تضمین می دهد.

  سری مشعل های RLS ریلو – گرم ایران
  این سری از مشعل ها برای استفاده روی دیگ های آبگرم و بخار سوپرهیت، ژنراتورهای هوای گرم یا بخار، و دیگ های روغن دیاترمیک طراحی شده اند. سری RLS دامنه ظرفیت احتراقی 100 تا 1395 Kw را پوشش می دهند.
  عملکرد سری RLS دو مرحله ای است و مشعل ها به کمک یک وسیله الکترونیکی (STATUS PANEL) می توانند تنظیمات کاملی را از قبیل سنجش زمان و جرقه و عیب یابی سیستم ایجاد کنند.
  بهینه سازی انتشار صدا با استفاده از فن هایی با پره های فوروارد و مواد صداگیری که در محفظه مکش هوا به کار رفته است تضمین شده است.
  عملکرد فن و هد احتراق مشعل در ارتفاع انعطاف پذیری مشعل در استفاده و کاربری فوق العاده آن را در ظرفیت های مختلف تضمین می کند.
  این طراحی استثنایی نسبت به کوچکتر شدن ابعاد مشعل و کاربری و نگهداری آسان آن اطمینان می بخشد. دامنه گسترده لوازم جانبی و تکمیلی مشعل نسبت به عملکرد انعطاف پذیر آن در ارتفاع تضمین می دهد.


  سری مشعل های RL ریلو – گرم ایران
  این سری از مشعل ها برای استفاده روی دیگ های آبگرم و بخار سوپرهیت، ژنراتورهای هوای گرم یا بخار، و دیگ های روغن دیاترمیک طراحی شده اند. سری RL دامنه ظرفیت احتراقی 95 تا 2443 Kw را پوشش می دهند.
  عملکرد سری RL دو مرحله ای است و مشعل ها به کمک یک وسیله الکترونیکی (STATUS PANEL) می توانند تنظیمات کاملی را از قبیل سنجش زمان و جرقه و عیب یابی سیستم ایجاد کنند.
  بهینه سازی انتشار صدا با استفاده از فن هایی با پره های فوروارد و مواد صداگیری که در محفظه مکش هوا به کار رفته است تضمین شده است. عملکرد فن و هد احتراق مشعل در ارتفاع انعطاف پذیری مشعل در استفاده و کاربری فوق العاده آن را در ظرفیت های مختلف تضمین می کند.
  این طراحی استثنایی نسبت به کوچکتر شدن ابعاد مشعل و کاربری و نگهداری آسان آن اطمینان می بخشد. دامنه گسترده لوازم جانبی و تکمیلی مشعل نسبت به عملکرد انعطاف پذیر آن در ارتفاع تضمین می دهد.
      
   

   

   

    ارتقاء ظرفیت احتراقی مشعل های ریلو
  تلاش های قبلی برای سرمایه گذاری و ابراز تعهد به توسعه محصولات ارائه شده، با ارتقاء دامنه ظرفیت احتراقی مشعل های سری RS ، RL ، و RLS مونوبلاک کماکان ادامه دارد. این ظرفیت با معرفی مدل های 1000 و  1200 تا 12MW افزایش یافته است که با بهبود کنترل توان خروجی و هوادهی در مشعل های سری R ایجاد شده است.
  این تکنولوژی احتراق پیشرفته که برای سوخت گاز، گازوئیل و حالت دوگانه مناسب است، برای انطباق با استاندارد Class 3 EN 676 نسبت به کاهش سطح NOX تولید شده نیز اطمینان می دهد. این مشعل های جدید با سیستم های کنترلی متفاوتی موجود هستند. از این جمله سیستم عملکرد مدولار است که برای کنترل دقیق تر و تکرارپذیرتر نسبت سوخت و هوا از یک بادامک الکترونیکی استفاده می کند. به علاوه، به منظور کاهش مصرف انرژی و سطح نویز، امکان عملکرد موتور فن هوادهی احتراق با سرعت متغیر نیز ایجاد شده است. بکار رفتن سیستم کنترل و تنظیم اکسیژن مورد نیاز مشعل نیز راندمان بالای احتراق را تضمین می کند.
     

   

نمایندگان خدمات پس از فروش

مشکلی با محصولات گرم ایران دارید؟ نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش را بیابید...

جستجو

خدمات مشتریان گرم‌ایران

سوالات خود را از طریق تلفن 36154-051 و یا سایر روش ها با ما درمیان بگذارید...

تماس