گرم ایران

مشعل های 7 لوله، تولیدی 20 سال قبل گروه صنعتی گرم ایران

سه شنبه 12 مرداد 1395 ساعت 13:0
  • اخبار و اطلاعیه ها--گرم ایران
  • بازدید : 6939

مشعل های 7 لوله
گروه صنعتی گرم ایران در سال 1371 با توجه به نیاز صنعت تاسیسات داخلی و کمبود تکنولوژی بومی جهت ساخت مشعل های ویژه و سفارشی صنایع ، این مشعل اتمسفریک را که نسبت به تولیدات مشابه دارای راندمان احتراق بالاتر و کیفیت ساخت بهتری بوده را جهت رفع نیاز صنعت داخلی به عرصه تولید رساند.
اما انچه سبب شد این محصول که با صرف هزینه های زیاد قالب سازی دای کاست و ... از رده خارج شود در واقع رویکرد آکادمیک و آینده نگرانه مدیران مجموعه بوده است زیرا پس از مدتی مطالعات و تحقیقات گسترده در این زمینه ، متوجه بروز مشکلاتی در هنگام استفاده از این نوع مشعل ها(از جمله میزان مصرف اکسس ایر بالا و راندمان پایین و ...) در صنایع مختلف شده ، که علت آن بومی سازی تکنولوژی از رده خارج شده برخی شرکت های بزرگ اروپایی و آمریکایی در زمیه تولید این نوع مشعل ها می باشد که بازار داخلی متقاضی همان تکنولوژی بوده و از معایب آن آگاه نبوده است و متاسفانه این مشکل تا هم اکنون گریبان گیر صنایع کلیدی کشور عزیزمان از جمله صنایع پالایشگاهی و نفت می باشد.
خوشبختانه گروه صنعتی گرم ایران پس از چندین دهه تولید ، امروز همگام با تکنولوژی روز دنیا قصد دارد به زودی  از محصولات جدید خود، جهت تامین نیاز های تخصصی و ویژه صنایع کلیدی کشور رونمایی نماید. بدیهی است در این مسیر نیازمند نظرات و انتقادات شما عزیزان به ویژه جامعه مهندسین و متخصصین می باشیم.
 
در سال جدید ، خبر هایی در راه است.....
 

 
چاپ خبر


نظر

 
 
  
ارسال

نمایندگان خدمات پس از فروش

مشکلی با محصولات گرم ایران دارید؟ نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش را بیابید...

جستجو

خدمات مشتریان گرم‌ایران

سوالات خود را از طریق تلفن 36154-051 و یا سایر روش ها با ما درمیان بگذارید...

تماس