گرم ایران

ماژول فروشگاه اینترنتی > بازگشت

 تا      چهار شنبه 27 اسفند 1393 ساعت 1:14

مرغ رکورد زد

در حالی که قیمت گوشت مرغ امروز - سه‌شنبه - در بازار مصرف به کیلویی ۸۵۰۰ تا ۹۰۰۰ تومان رسیده است، رییس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی دلیل افزایش قیمت را افزایش ۳۰ درصدی تقاضا عنوان کرد و گفت: مردم می‌توانند به جای خرید هر کیلو مرغ ۸۵۰۰ تا ۹۰۰۰ تومانی، مرغ منجمد کیلویی ۵۵۰۰ تومانی بخرند.

چهار شنبه 27 اسفند 1393 ساعت 1:9

پیام جدید نفتی ایران به ۱+۵

وزیر نفت با بیان اینکه افتتاح فاز ۱۲ پارس‌جنوبی با وجود تحریم پیامی به گروه ۱+۵ است که صنعت نفت با تحریم متوقف نمی‌شود، گفت: در صورت لغو تحریم‌ها، در مدت زمان کوتاهی صادرات نفت ایران افزایش می‌یابد.

سه شنبه 26 اسفند 1393 ساعت 0:42

افزایش ۱۵ درصدی تعرفه‌های پزشکی

معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی گفت: در حالت کلی رشد نرخ تعرفه‌ها برای سال آینده در دو بخش دولتی و غیر دولتی ۱۵ درصد تعیین شده است.

دوشنبه 25 اسفند 1393 ساعت 0:14

حداقل دستمزد کارگران ۷۱۲هزار تومان شد

شورای عالی کار بالاخره ساعت ۵۰ دقیقه بامداد امروز دوشنبه حداقل دستمزد سال آینده ۱۱ میلیون کارگر را با ۱۷ درصد افزایش نسبت به سال ۹۳ معادل ۷۱۲ هزار و ۴۱۳ تومان تعیین کرد که این ۱۷ درصد شامل سایر سطوح مزدی هم می شود.

یکشنبه 24 اسفند 1393 ساعت 0:3

93 ؛ سال انجماد بورس

در سالی که بیش از هفت میلیون سهامدار گمان می‌کردند بورس می‌تواند سرمایه آنان را چند برابر کند و سودهای سرشاری را به جیب بزنند، اما بورس خواب سرمایه‌گذاران را پریشان کرد و سالی پر از ناامیدی برای آنان رقم زد.

شنبه 23 اسفند 1393 ساعت 2:6

۷ ساعت مذاکرات مزدی بی‌نتیجه ماند

حاصل ۷ساعت چانه زنی در جلسه دیروز شورای عالی کار رسیدن به نظر واحد برای تعیین مزد نبود، هر چند ظاهراً سه طرف بر جبران ۲۶۰ هزار تومان عقب ماندگی مزدی کارگران توافق دارند، ولی در خصوص نحوه جبران این رقم هنوز اختلافاتی وجود دارد.

پنجشنبه 21 اسفند 1393 ساعت 0:50

قیمت برق افزایش یافت

معاون وزیر نیرو با بیان اینکه با مصوبه دولت از اول اسفند قیمت هر کیلو وات ساعت برق به ۵۷ تومان افزایش یافته است، گفت: این افزایش قیمت برق قانونی و مطابق با مصوبات دولت و مجلس بوده است.

پنجشنبه 21 اسفند 1393 ساعت 0:46

تهدید مدیرعامل همراه اول به خاموش کردن شبکه‌ی موبایل تهران

وزارت ارتباطات تا اواخر اسفند‌ماه به همراه اول فرصت داد اختلالاتی را که در اثر ایجاد شبکه ۳G و ۴G در ارائه خدمات به مشترکان بوجود آمده بود، حل کند. در این زمینه، مدیرعامل همراه اول معتقد است که اختلالات بوجود آمده نه به دلیل ایجاد این شبکه‌ها بلکه به دلیل جمع‌آوری دکل‌های مخابراتی از سوی شهرداری در مناطق مختلف بوده است.

چهار شنبه 20 اسفند 1393 ساعت 1:30

رشد 40 درصدی واردات ایران از چین/ واردات گندم 2 برابر شد

واردات گندم در 11 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 2 برابر شده است. در 11 ماهه سال گذشته 4 /3 میلیون تن گندم به ایران وارد شده بود که در سال جاری به 7 /6 میلیون تن افزایش پیدا کرده است.

چهار شنبه 20 اسفند 1393 ساعت 1:21

مهم‌ترین سناریوها در بسته مزد ۹۴

چانه‌زنی‌های کارگران، کارفرمایان و دولت درباره افزایش جدید حقوق سال ۹۴ مشمولان قانون کار در روز جمعه به اتمام می رسد، با این حال مهم‌ترین سناریوها حاکی از افزایش ۱۵۰ تا ۱۹۰ هزارتومانی حقوق‌ها دارد.

سه شنبه 19 اسفند 1393 ساعت 8:55

بازار رضای مشهد ۱۰ - ۰ به چینی‌ها باخته است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: ما به غیر از زعفران و چند رقم کالای دیگر در بازار مشهد، ۱۰ هیچ به چینی‌ها باخته‌ایم در حالی که بازار امام رضا (ع) بازار ماست اما چرا نمی‌توانیم این بازار را بگیریم؟ متاسفانه صنایع دستی ما نمی‌توانند به خوبی رقابت کند.

سه شنبه 19 اسفند 1393 ساعت 8:52

نمره مردم به یارانه نقدی

نظرخواهی از یک جامعه 197 هزار خانواری نشان می‌دهد که در فاز نخست هدفمندی یارانه‌ها در میان سه هدف اصلی، دو هدف کاملا ناموفق بوده و یک هدف نیز با موفقیت نسبی روبه‌رو‌ بوده است.

نمایندگان خدمات پس از فروش

مشکلی با محصولات گرم ایران دارید؟ نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش را بیابید...

جستجو

خدمات مشتریان گرم‌ایران

سوالات خود را از طریق تلفن 36154-051 و یا سایر روش ها با ما درمیان بگذارید...

تماس